Reden tot paniek is er absoluut niet, maar het aantal coronabesmettingen stijgt wel gestaag. We kunnen wel doen alsof Corona de wereld uit is, maar dat is natuurlijk niet zo. Het is en blijft zaak om waakzaam te blijven en bij symptomen die kunnen duiden op besmetting met het Corona virus te blijven testen. Dat mag met een goedgekeurde zelftest.
De FlowFlex Corona zelftest is een zogenaamde ondiepe neustest. Niet belastend en in circa 15 minuten weet u of u besmet bent met het Covid-19 virus of niet. Snel en betrouwbaar. Het is een in-vitro immunochromatografische sneltest voor de kwalitatieve opsporing van SARS-CoV-2 nucleocapsid (N) proteïne-antigenen middels een ondiep neusuitstrijkje. Deze test is ontwikkeld om een snelle diagnose van een SARS-CoV-2- infectie te krijgen. Met deze sneltest weet u in ongeveer 15 minuten of u mogelijk besmet bent met het virus dat COVID-19 veroorzaakt. De FlowFlex zelftest heeft een specificiteit van 99,5% en een gevoeligheid van 97,5%. Het ministerie van Volksgezondheid heeft ontheffing verleend voor het gebruik van deze test. Meer informatie over zelftesten vindt u bij de Rijksoverheid
Hoe gebruikt u deze zelftest
Hoe nauwkeurig is de FlowFlex Covid-19 zelftest
Uit testen bleek dat ruim 83% van de testpersonen (niet medisch geschoold) de zelftest zonder enige hulp goed heeft toegepast. Ruim 88% van de testgroep interpreteerde de testresultaten daarna correct. Ruim 97% van de afgenomen monsters gaven de correcte uitslag.
Let op!
Heeft u symptomen die doen denken aan Covid-19, ook als de uitslag negatief is, dan moet u alsnog een test door de GGD laten doen. Geen enkele test, ook de FlowFlex Covid-19 zelftest, sluit besmetting met Covid-19 uit bij een negatief resultaat. Dus als u klachten heeft die sterk doen denken aan Covid-19, laat u testen!
Inhoud van een verpakking
Waar te koop
www.algold.nl
Ruilen of retourneren van dit product is niet mogelijk
Bewaren/opslag